Sprawdź na co zwracamy szczególną uwagę podczas procesu tworzenia strony:

  • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej nazwy strony (domeny). Jest to zupełna podstawa podstaw, bez chwytliwej i dobrze klikanej domeny wysokie pozycjonowanie strony w Google będzie utrudnione a czasem nawet niemożliwe.
  • Hosting na dyskach SSD. Błyskawiczna szybkość wczytywaniu się strony to główny czynnik, który wpływa nie tylko na pozytywnym postrzeganie przez użytkowniku naszej strony, ale również na wysokie indeksowanie strony www przez algorytmy wyszukiwarek.
Certifikat ssl na stronie jarocin
  • Przygotujemy wszystkie grafiki. Zaprojektujemy dobrze rozpoznawalne logo firmy lub przełożymy istniejące na wersje cyfrową. Stworzymy galerie zdjęć, interaktywną mapę dojazdu, grafiki wykonywanych usług i wiele innych wizualizacji.
projektowanie jarocin
  • Przygotujemy wszystkie grafiki. Zaprojektujemy dobrze rozpoznawalne logo firmy lub przełożymy istniejące na wersje cyfrową. Stworzymy galerie zdjęć, interaktywną mapę dojazdu, grafiki wykonywanych usług i wiele innych wizualizacji.
  • Korzystamy z najnowszych trendów projektowania wizualnego witryn internetowych. Skupienie się na odpowiedniej dla rodzaju usług palety barw, krojów czcionek tekstów, minimalizm, prostota, dobra przejrzystość to to co najbardziej cenią użytkownicy w ostatnich latach.
  • Usprawnimy funkcjonalność strony, Witryna powinna umożliwić błyskawiczny kontakt z firmą, pokazać gdzie znajduje się sklep na mapie, jednym kliknięciem dodać użytkownika do Facebooka, Twittera czy Instagrama, wyszukać poszukiwaną frazę, czy zadać intrygujące go pytanie.
  • Zaprojektujemy intuicyjne menu strony. Wysoka przejrzystość głównego menu witryny jak i pobocznych opcji nawigacji, musi jasno i możliwie najszybciej przekierować użytkownika w poszukiwane przez niego miejsce.
  • Zintegrujemy stronę z serwisami społecznościowymi. Taka funkcjonalność pozwala na szybkie zwiększenie zasięgu działaniu firmy. Częste „tweetowanie” umacnia powiązane strony w wynikach wyszukiwania, a poza tym tworzy świetną kampanie reklamową.
  • Stworzymy wersje mobilne strony, Responsywność (RWD) – bez tego nowoczesna strona nie ma prawa istnieć. Blisko 70 % ruchu na stronach generowana jest przez urządzenia mobilne. Dlatego strona w pierwszej kolejności powinna idealnie wyglądać na telefonach i tabletach.

Projektujemy najlepsze strony internetowe.

Google analytics

200

Wzrost w rankingu wyszukiwarek

Pomoc techniczna

Responsywność (RWD)

Multimedialność

Integracja z serwisami społecznościowymi