Tworzymy witryny w oparciu

o najlepsze technologie

Najczęściej wybierane technologie wybierane przez  naszych Klientów:

Budowanie stron w WordPress Jarocin -WebDer.pl

WordPress

Najpopularniejszy na świecie „System zarządzania teścią (CMS)”- według danych W3Techs. Ponad 30% wszystkich stron internetowych na świecie zostało napisana w oparciu o jego silnik. WordPress został stworzony w języku PHP, wykorzystuje bazę MySQL oraz elementy Java Skrypt.

Tworzenie blogów, stron komercyjnych w CMF Drupal - WebDer.pl Jarocin

Drupal

Drupal - Napisany w języku PHP „System zarządzania treścią i framework (CMF)”, rozpowszechniony na otwartej licencji oprogramowania GPL. Posiada liczną bazę ponad miliona stron komercyjnych, blogów, aplikacji edukacyjnych, a także stron rządowych.

Joomla! edycja modułów szablonów, tworzenie stron www Jarocin - WebDer.pl

Joomla!

Joomla! - System CMS wywodzący się z „Mambo”. Posiada tysiące darmowych rozszerzeń i szablonów, które umożliwiają dostosowanie witryny do indywidualnych potrzeb. Od 2005 roku stale rozwijany, jednocześnie nie wymaga wiedzy programistycznej do zbudowania prostej, przejrzystej stron www.

PrestaShop sklepy internetowe Jarocin - WebDer.pl

PrestaShop

Najlepsze otwarte oprogramowanie do tworzenia sklepów internetowych oparte na licencji Open Software. Ponad 300 000 sprzedawców, 1000 współautorów oraz milion członków społeczności, może posiada również darmowe moduły systemów płatności takich jak PayPal, PayU, dodawania komentarzy, podpięcia Allegro oraz porównywarek cen.

Tworzenie stron w bootstrap Jarocin - WebDer.pl

Bootstrap

Zawiera zestaw przydatnych narzędzi ułatwiających tworzenie w pełni responsywnych stron www. Wydany został przez programistów „Twittera” na darmowej licencji MIT. Oznacza to, iż użytkownicy mają pełne prawo do używania, modyfikowania i rozpowszechniania (a także sprzedaży) w postaci binarnej i źródłowej.