Sprawdź, na co zwracamy szczególną uwagę

podczas procesu tworzenia strony

Najważniejsze elementy dobrej strony internetowej:

 • Pomagamy w dobraniu odpowiedniej nazwy strony (domeny).

  Jest to podstawowa kwestia, bez której utrudnione jest osiągnięcie wysokiego miejsca w wyszukiwarce Google.

Certifikat ssl na stronie jarocin
 • Hosting na dyskach SSD. Błyskawiczna szybkość wczytywania się strony to główny czynnik, który wpływa nie tylko na pozytywnym postrzeganie przez użytkowniku naszej strony, ale również na wysokie indeksowanie strony www przez algorytmy wyszukiwarek.
 • Przygotujemy wszystkie grafiki. Zaprojektujemy dobrze rozpoznawalne logo firmy lub przełożymy istniejące na wersję cyfrową. Stworzymy galerie zdjęć, interaktywną mapę dojazdu, grafiki wykonywanych usług i wiele innych wizualizacji.
projektowanie jarocin
 • Przygotujemy wszystkie grafiki. Zaprojektujemy dobrze rozpoznawalne logo firmy lub przełożymy istniejące na wersje cyfrową. Stworzymy galerie zdjęć, interaktywną mapę dojazdu, grafiki wykonywanych usług i wiele innych wizualizacji.
 • Korzystamy z najnowszych trendów projektowania wizualnego witryn internetowych. Skupienie się na odpowiedniej dla rodzaju usług palecie barw, krojów czcionek tekstów, minimalizm, prostota, dobra przejrzystość to cechy, które użytkownicy cenią najbardziej.
 • Usprawnimy funkcjonalność strony, Witryna powinna umożliwić błyskawiczny kontakt z firmą, pokazać gdzie znajduje się sklep na mapie, jednym kliknięciem dodać użytkownika do Facebooka, Twittera czy Instagrama, wyszukać poszukiwaną frazę, czy zadać intrygujące go pytanie.
 • Zaprojektujemy intuicyjne menu strony.

  Wysoka przejrzystość głównego menu witryny jak i pobocznych opcji nawigacji może jasno i możliwie najszybciej przekierować użytkownika w poszukiwane przez niego miejsce.

 • Zintegrujemy stronę z serwisami społecznościowymi. Taka funkcjonalność pozwala na szybkie zwiększenie zasięgu działaniu firmy. Częste „tweetowanie” umacnia powiązane strony w wynikach wyszukiwania, a poza tym tworzy świetną kampanie reklamową.
 • Stworzymy wersję mobilne strony, Responsywność (RWD) – Blisko 70 % ruchu na stronach generowana jest przez urządzenia mobilne. Dlatego strona w pierwszej kolejności powinna idealnie wyglądać na telefonach i tabletach.

Projektujemy najlepsze strony internetowe.

Google analytics

200

Wzrost w rankingu wyszukiwarek

Pomoc techniczna

Responsywność (RWD)

Multimedialność

Integracja z serwisami społecznościowymi